Wydajne i kompaktowe filtry od Kuna Filter. Filtr prysznicowy, pralkowy, zmywarkowy i do lodówki. 0
Wydajne i kompaktowe filtry od Kuna Filter? Filtr prysznicowy, pralkowy i do lodówki.

Jak zadbać o czystość wody w całym domu?🧐

Woda odgrywa główną rolę w naszym życiu, niezależnie od tego, czy gotujemy, pierzemy, czy dbamy o codzienną higienę.

Jakość wody, której używamy, ma bezpośredni wpływ na nasze zdrowie oraz na efektywność działania domowych urządzeń AGD.

Zła jakość wody może skutkować szeregiem negatywnych konsekwencji, w tym przedwczesnym zużyciem sprzętów AGD, problemami skórnymi oraz obniżeniem jakości smaku przygotowywanych potraw i napojów.

Dzięki nowoczesnym filtrom Kuna Filter, mamy możliwość skutecznego i efektywnego poprawienia jakości wody w całym domu.

Filtry te nie tylko chronią nasze urządzenia przed osadzaniem się kamienia i innymi zanieczyszczeniami, ale również gwarantują dostęp do czystej wody każdego dnia.

wydajny filtr wody

Filtr wody do pralki i do zmywarki 💦

Chcąc kompleksowo zadbać o jakość wody w domu, na pewno zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby również Twoja pralka i zmywarka korzystała z czystej wody.

Woda bez zanieczyszczeń i osadów nie tylko wpłynie na lepsze działanie urządzeń, ale również na dłuższą ich żywotność oraz efektywniejsze wykorzystanie detergentów.

W tym kontekście kluczową rolę odgrywa specjalistyczny filtr do pralki i zmywarki od Kuna Filter, który nie tylko chroni urządzenia przed osadzaniem się kamienia, ale także znacząco poprawia jakość prania i zmywania.

Filtr skutecznie eliminuje z wody zanieczyszczenia mechaniczne powyżej 15 mikrometrów, zanieczyszczenia organiczne oraz chlor i fenole.

Dzięki niemu można oszczędzać na detergentach, a także zapewnić ochronę elementów grzejnych w urządzeniach przed kamieniem.

Działanie tego filtra bezpośrednio przekłada się na lepsze funkcjonowanie urządzeń i na realne oszczędności.

Ponadto filtr oferuje przepustowość do 3,8 l/min, co czyni go wyjątkowo wydajnym w codziennym użytkowaniu.

Jego żywotność wynosi do 12.000 litrów wody, a to przekłada się na około 300 prań.

Co najważniejsze z tym filtrem każde pranie będzie nie tylko czystsze, ale również bardziej ekologiczne i ekonomiczne.

filtr do pralki i do kostkarki

Jaki filtr wody do lodówki? 💧🧊

Filtr lodówkowy Kuna Filter to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie czystość i świeżość wody bezpośrednio z lodówki oraz krystalicznie czyste kostki lodu.

Wykonany z wysokiej jakości węgla granulowanego pochodzącego z kokosa, skutecznie eliminuje z wody chlor oraz nieprzyjemny zapach wody.

Dzięki łatwemu systemowi montażu z szybkozłączkami filtr pasuje do większości modeli lodówek, w tym popularnych marek takich jak LG, Samsung, Siemens, Indesit, Beko, Haier, i Whirlpool.

Przy maksymalnym przepływie 3,8 litra na minutę i ciśnieniu pracy do 6 bar, filtr ten jest wydajny i niezawodny.

Regularna wymiana filtra co 11 000 litrów lub co 6 miesięcy zapewnia stałą jakość filtracji, tak abyś zawsze miał/a dostęp do czystej wody.

co zrobić aby kostki lodu były przezroczyste

Filtrowanie wody pod prysznicem lub w wannie 💦

Równie ważne jest zapewnienie czystej wody podczas codziennych kąpieli.

Nasz filtr prysznicowy Kuna Filter został zaprojektowany, by zapobiegać wysuszaniu się skóry i neutralizować szkodliwy chlor, przekształcając go w nieszkodliwe chlorki.

Znacząco zmniejsza podrażnienia skóry i zapobiega jej wysuszaniu, co jest szczególnie ważne dla osób o delikatnej skórze oraz dla dzieci.

Eliminuje on także zanieczyszczenia organiczne, które mogą prowadzić do przesuszenia skóry, łupieżu, czy łamliwości włosów.

Montowany łatwo pomiędzy baterią prysznicową a wężem lub pomiędzy wężem a prysznicem, stanowi prostą, ale efektywną barierę ochronną dla Twojej skóry.

Dodatkowo dzięki filtracji wody filtr pozwala na ograniczenie powstawania trudnych do usunięcia osadów na armaturze łazienkowej.

A dzięki wydajności do 5000 litrów filtr dostarcza czystą wodę od 3-6 miesięcy w zależności od ilości użytkowników i jakości wody wejściowej.

Ponadto, wysoka przepustowość daje Ci pewność, że korzystasz z czystej i filtrowanej wody za każdym razem, gdy bierzesz prysznic.

filtr pryszniocwy

Wysoka jakość wody w domu to nie tylko komfort, ale również spokój👍

Filtry pralkowe, prysznicowe, czy lodówkowe odgrywają kluczową rolę w zapewnieniu czystości wody.

Te proste, ale efektywne rozwiązania nie tylko usprawniają funkcjonowanie domowych urządzeń, ale także przedłużają ich żywotność, zapobiegając osadzaniu się kamienia, który może prowadzić do kosztownych napraw sprzętów AGD.

Ponadto, inwestując w te filtry, zyskujesz nie tylko na czystości wody, ale również przyczyniasz się do ochrony środowiska.

Mniejsze zużycie detergentów, mniejsza potrzeba stosowania środków czyszczących, a także zmniejszenie zużycia energii to tylko niektóre z korzyści ekologicznych.

Korzystając z filtrów wodnych, takich jak filtry prysznicowe, pralkowe czy lodówkowe, dbasz o zdrowie swojej rodziny na wielu poziomach.

Zapewniasz bezpieczeństwo użytkowania wody w codziennych czynnościach, od gotowania i picia, po kąpiele i pranie, co jest nieocenione w długoterminowej perspektywie.

filtry do wody

Opinie o filtrach Kuna Filter

Filtry do wody marki Kuna Filter są w naszej ofercie od dłuższego czasu.

Klienci zdecydowanie polecają ich zakup, a większość ocen wystawionych to najwyższe z możliwych.

Duża liczba pozytywnych recenzji o produktach Kuna Filter pozwala nam polecać je z czystym sumieniem kolejnym klientom.

Dołącz do grona użytkowników marki Kuna Filter i ciesz się czystą wodą w swoim domu.

opinie o filtrach philips

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium