Nasi producenci: 

 

Bluewater

 

Borg & Overström

 

Aquaphor 

 

 

 

ECOWATER

 

BWT

 

Kuna Filter

 

3M

 

John Guest

 

sharp

 

coway

 

ideal

 

Blueair

 

LIFAair

 

 

Promocje
AQUAPHOR IDEAL dzbanek filtrujący wodę (2,8 litra) granatowy z 6 wkładami B15.
AQUAPHOR IDEAL dzbanek filtrujący wodę (2,8 litra) granatowy z 6 wkładami B15.
99,99 zł 89,99 zł 81,29 zł 73,16 zł
zestaw
AQUAPHOR PROVENCE dzbanek filtrujący czarny (4,2 litra) + 4 wkłady A5 Mg2+
AQUAPHOR PROVENCE dzbanek filtrujący czarny (4,2 litra) + 4 wkłady A5 Mg2+
191,00 zł 139,99 zł 155,28 zł 113,81 zł
zestaw
Bluewater Cleone™ Purity Plus. Najlepszy filtr do wody z lampą UV. Bluewater Cleone - szwedzka technologia.
Bluewater Cleone™ Purity Plus. Najlepszy filtr do wody z lampą UV. Bluewater Cleone - szwedzka technologia.
7 100,00 zł 6 270,00 zł 5 772,36 zł 5 097,56 zł
szt.
Zaufane opinie naszych Klientów


» przeczytaj wszystkie opinie

Newsletter
Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco z naszymi specjalnymi ofertami
Bezpieczny dystrybutor wody dla firmy, szkoły, przedszkola. Najlepszy i polecany dystrybutor wody.

Rok 2020 zmienił wiele w naszym podejściu do życia, zasad bezpieczeństwa oraz higieny. Sytuacja ta nie ominęła również producentów dystrybutorów wody. Teraz bardziej niż wcześniej powinieneś przemyśleć zastosowanie w swoim otoczeniu bezbutlowego dystrybutora wody pitnej, podłączonego do sieci wodociągowej.

Dlaczego to takie ważne? Powodów jest kilka. Pozwól, że przybliżę Ci je w kilku słowach:

1. Brak dostaw wody w plastiku.

Korzyści wynikające z tego są ogromne. Przede wszystkim nie narażasz się na wizyty dostawcy, który odwiedza setki punktów, zanim trafi do Twojej firmy lub szkoły. To w dzisiejszych czasach realne i niepotrzebne niebezpieczeństwo. 

2. Elastyczność

W jednych miesiącach potrzebujesz więcej wody, w innych dużo mniej. Stosując dystrybutor bezbutlowy z trybem Direct Chill, woda jest filtrowana i chłodzona, podgrzewana lub gazowana na bieżąco. Klikasz (lub naciskasz pedał, albo wybierasz opcję w aplikacji na telefonie) i płynie krystalicznie czysta woda. W Twojej firmie nie zalegają niepotrzebne butle, ani też nie narażasz się na brak wody z uwagi na większe zużycie.

3. Magazynowanie

Posiadając w firmie bezbutlowy dystrybutor wody, masz dodatkowe metry kwadratowe wolnej powierzchni (a ta przecież kosztuje). Nie magazynujesz zużytych i pełnych butli w żadnych schowku, ani na stojaku. To nie jest ani piękne, ani praktyczne.

4. Bezpieczeństwo

To szeroki temat. Nowoczesny dystrybutor wody powinien mieć możliwość obsługi za pomocą pedałów nożnych lub nalewania wody przy wykorzystaniu aplikacji łączącej się z urządzeniem. Dzięki temu odpada konieczność dotykania rękami dystrybutora wody. Pionierem takich rozwiązań jest marka Borg&Overstrom.

Dystrybutor wody dla firmy

W dystrybutorach wody z butlą każde pobranie wody wiąże się z wypełnieniem butli powietrzem (charakterystyczne bąble podczas nalewania). Woda jest więc narażona na działanie wszystkiego, co w powietrzu się znajduje (nie chcemy tu wizualizować co to może być). Co gorsza, najzwyczajniej w świecie, zaczyna się psuć. Jeśli do tego dojdzie fakt postawienia dystrybutora w jasnym pomieszczeniu, z możliwością oddziaływania promieni słonecznych, na efekty nie trzeba długo czekać - często słyszymy narzekania na zieleniejącą wodę w butlach.

5. Koszty

Zakup dystrybutora filtrującego wodę opłaca się nawet w najmniejszych firmach. Prędzej czy później taka inwestycja się zwraca, a firma zaczyna oszczędzać całkiem spore sumy. Są oczywiście przedsiębiorstwa, hale magazynowe czy produkcyjne, które potrafią, dzięki zmianie dystrybutorów na bezbutlowe oszczędzać kilkadziesiąt tysięcy złotych rocznie, ale nawet jak jest to 100 czy 200 złotych miesięcznie to chyba warto?!

Oczywiście istnieje możliwość zakupu dystrybutora na dogodne, nisko oprocentowane raty (0,5% miesięcznie) i to też się opłaca. Stosunkowo najmniej opłacalna jest dzierżawa dystrybutora wody. Płacimy cały czas za produkt, który nie jest nasz. Jedynym plusem takiego rozwiązania (chociaż nie zawsze) są darmowe przeglądy co 6 miesięcy. Jeśli się jednak dobrze policzy, to jest to zdecydowanie najdroższa opcja.

6. Czy każdy dystrybutor bezbutlowy (filtrujący wodę) jest dobrym rozwiązaniem?

Patrząc z perspektywy pozbycia się plastiku z firmy, można zaryzykować stwierdzenie, że każdy dystrybutor filtrujący jest lepszy niż regularnie dostarczana woda w butlach. Jeśli jednak zdecydujemy się już na takie rozwiązanie, warto przyjrzeć się ofercie dystrybutorów filtrujących, które są na rynku. Weź przede wszystkim pod uwagę, czy taki dystrybutor posiada wewnątrz zbiornik, w którym chłodzi się woda?! To przestarzałe rozwiązanie, które dodatkowo niesie za sobą ryzyko rozwoju flory bakteryjnej w takim zbiorniku, jeśli np. Twoje biuro czy firma jest zamykana w piątek po południu, a otwierana w poniedziałkowy poranek. Woda przez ponad dwie doby stoi w pojemniku, w ciepłym środowisku i podobnie jak to ma miejsce z dystrybutorach butlowych, następuje proces jej psucia.

Najlepsze rozwiązanie to dystrybutor filtrujący i chłodzący wodę na bieżąco. Woda przygotowywana jest wtedy, gdy jej potrzebujesz. Zaawansowane technologicznie urządzenia, z trybem Direct Chill, spełnią wymagania nawet najbardziej wybrednych klientów, a właściwie dobrany rodzaj filtracji, sprawi, że woda będzie nie tylko orzeźwiająca, ale też smaczna i krystalicznie czysta.

Podsumowując:

Jeśli szukasz dystrybutora wody do firmy, szkoły, przedszkola, na halę produkcyjną, do restauracji lub nawet do domu, koniecznie weź pod uwagę ofertę urządzeń zapewniających:

✔ dostęp do krystalicznie czystej, filtrowanej wody

✔ możliwość bezdotykowego korzystania z urządzenia

✔ możliwość sterowania dystrybutorem poprzez aplikację

✔ tryb Direct Chill

✔ niebanalny wygląd, który uatrakcyjnia przestrzeń

Więcej o doborze dystrybutora wody pisaliśmy tutaj (kliknij).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium