Butelka filtrująca Wessper z tritanu w kolorze białym 1000 ml.
Cena regularna:
towar niedostępny
Opis
Biała butelka filtrująca Wessper B2 TRITAN Actitex™ 1000 ml

Dlaczego warto wybrać białą butelkę filtrującą 1 litr?
Biała butelka filtrująca Wessper z tritanu o pojemności 1000 ml to propozycja dla osób, które chcą mieć zawsze przy sobie większy zapas świeżej, przefiltrowanej wody.
Neutralny biały kolor butelki pasuje do każdego stylu od sportowego po biznesowy i sprawia, że butelka świetnie prezentuje się w każdej sytuacji.

Czy butelka z Tritanu™ 1 l jest bezpieczna dla zdrowia?
Tak, ponieważ została wykonana z innowacyjnego materiału Tritan™, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni UV.
Tritan™ nie zawiera BPA, nie pochłania zapachów ani nie zmienia smaku wody.
To gwarancja, że woda w butelce zawsze pozostaje świeża, czysta i w 100% bezpieczna.

Jak działa filtr Actitex™ DISC w białej butelce 1000 ml?
Butelka wyposażona jest w filtr Actitex™ DISC (WES454), który skutecznie redukuje chlor, poprawia smak i zapach wody oraz usuwa zanieczyszczenia mechaniczne.
Jednocześnie nie eliminuje minerałów takich jak wapń i magnez, które są cenne dla organizmu.
Wydajność filtra to do 200 litrów wody lub 30 dni użytkowania.

Jak wygodna w użytkowaniu jest butelka Wessper?
Wessper B2 TRITAN Actitex™ została zaprojektowana tak, aby była maksymalnie wygodna w użytkowaniu.
Posiada szeroki wlew o średnicy 5 cm, który ułatwia napełnianie i czyszczenie, ustnik bez słomki gwarantujący komfort picia, a także szczelną zakrętkę zapobiegającą przeciekaniu.
Wbudowany licznik przypomina o konieczności wymiany filtra, a możliwość mycia w zmywarce (bez filtra) sprawia, że butelka jest łatwa w pielęgnacji.

Specyfikacja techniczna butelka filtrującej Wessper
✅ Pojemność: 1000 ml
✅ Wysokość: 28 cm
✅ Szerokość: 7,5 cm
✅ Średnica wlewu: 5 cm
✅ Waga: 0,20 kg
✅ Kolor: biały
✅ Materiał: Tritan™ (BPA Free)
✅ Filtr: Actitex™ DISC WES454 do 200 l lub 30 dni






















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.