Aquaphor Kryształ H filtr wody pod zlew oczyszczający i zmiękczający. Filtr do wody Aquaphor do twardej wody.
Cena regularna:
450,00 zł
towar niedostępny
Opis
Filtr zmiękczający wodę Aquaphor Kryształ H. Niewielki filtr pod zlew.

Filtr AQUAPHOR Kryształ H zmiękczający jest przeznaczony do uzdatniania oraz zmiękczania wody pitnej o podwyższonym stopniu twardości, którą potem można wykorzystać do przygotowywania zdrowych posiłków i napojów.
Zastosowane w filtrze wkłady pozwalają na usunięcie z wody większości szkodliwych substancji zanieczyszczeń.
Aquaphor Kryształ H usuwa z wody chlor, metale ciężkie, pestycydy, produkty ropopochodne oraz pozostałe toksyny i alergeny, zachowuje odpowiedni mineralny skład wody.

Zestaw trzech wkładów filtrujących wyprodukowany został zgodnie z technologią carbonblock z jono-wymiennym włóknem Aqualen, dlatego powierzchnia, w której woda ma kontakt z materiałem filtrującym, jest 42 razy większa niż w przypadku standardowych wkładów, a filtracja odbywa się 4 razy szybciej.
Materiał filtrujący zawiera również bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej.
Wymienny wkład filtrujący KH zawiera żywicę jono wymienną, która odpowiada za obniżenie nadmiernej twardości wody, przez co skutecznie usuwa kamień z wody.
Wkład zmiękczający KH przeznaczony jest do wody o umiarkowanym składzie mineralnym i może być wielokrotnie regenerowany.
Jeżeli twardość wody jest duża regenerację należy wykonać częściej. W takim wypadku lepszym rozwiązaniem jest system odwróconej osmozy np. filtr Aquaphor Morion.

Przefiltrowana woda ma właściwości hipoalergiczne i antyoksydacyjne. Sposób wymiany wkładów, jest bardzo łatwy i intuicyjny.
Kupujesz oryginalne produkty AQUAPHOR od autoryzowanego dystrybutora.


Dane techniczne Aquaphor Kryształ B Eco
Szybkość filtracji: 2,5 litrów/minutę
Wydajność: 6000 litrów
Wymiary (bez kranu) [mm]: wysokość 350, szerokość 260, głębokość 90
W zestawie znajdziesz:
1. Wymienny wkład filtrujący K3
2. Wymienny wkład filtrujący KH
3. Wymienny wkład filtrujący K7
4. Głowica
5. Wężyk JG
6. Wężyk przyłączeniowy z tuleją stożkową
7. Przyłącze wody
8. Wylewka/kran do czystej wody
9. Korek

Potrzebujesz filtry wymienne na serwis Aquaphor Kryształ H? Znajdziesz je w naszym sklepie. Cały zestaw filtrów wymiennych do Aquaphor Kryształ H znajdziesz tutaj.






















Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.
Ela
Zakupiłam filtr do wody Aquaphor Kryształ H, niestety woda przefiltrowana przez ten filtr jest gorszej jakości, niż ta, która jest bezpośrednio z kranu. Miałam nadzieją na poprawę jakości wody pitnej, jednak moje doświadczenia są bardzo rozczarowujące. Po przefiltrowaniu woda smakuje gorzej niż zwykła woda z kranu – ma nieprzyjemny posmak i sprawia wrażenie mniej świeżej. Liczyłam na wyraźną poprawę smaku i jakości, ale efekt jest odwrotny od oczekiwanego. Na podstawie mojego doświadczenia nie mogę polecić tego produktu.